czwartek, 21 stycznia 2016

Kartki z okazji Dnia Babci i Dziadka autorstwa mojej córci :)

Moja niespełna 9 latka samodzielnie przygotowała kartki dla Babć i Dziadka z okazji ich święta.
Z papierami i elementami do wycinania ze Studio75 i serduszkowymi tekturkami z Crafty Moly, to było łatwe i przyjemne zadanie :) 


ręcznie robiona kartka z okazji Dnia Babci

Tu użyła w tle papieru z kolekcji Craft Love, pod tekturką czerwony papier z kolekcji Magiczny Czas, patera z truskawkami i muffinka pochodzą z kolekcji Palce lizać. Tekturka serce z napisami od Crafty Moly.


card for grandpa

W tle deseczkowy papier z kolekcji Palce Lizać, pod tekturką czerwony papier z kolekcji Magiczny Czas, gramofon z kolekcji Pan i Pani Black a torcik z paska do wycinania Palce Lizać. Tekturka serce z napisami od Crafty Moly.


handmade card for grandma

W tle tylna strona etykiety bloczka papierów Rozalia w ogrodzie, pod tekturką czerwony papier z kolekcji Magiczny Czas, muffinka z kolekcji Palce Lizać a patera z truskawkami i różą z paska z elementami do wycinania.  Tekturka serce z napisami od Crafty Moly.


kartka z okazji Dnia Babci

W tle papier z kolekcji Palce Lizać, pod tekturką czerwony papier z kolekcji Magiczny Czas, filiżanka z paska z elementami do wycinania a muffinka z kolekcji Palce Lizać. Tekturka serce z napisami od Crafty Moly.

Prababunia, dwie Babunie i Dziadziuś już niebawem dostaną te cudeńka- prawda, że wyszły urocze? :)

Dziękujemy za odwiedziny i pozdrawiamy ciepło :)
Magda & Ala

4 komentarze :

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pozdrawiam ciepło- Novinka :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...