piątek, 27 sierpnia 2010

Wróciłam

Zniknęłam bez pożegnania, bo myślałam, że będę mogła kontynuować bogowanie na wakacyjnym wyjeździe ale okazało, że w tym roku zasięg mego internetu na działce zawiódł na całej linii :-( Jeśli ktoś tu zaglądał z nadzieją zobaczenia nowego wpisu, to serdecznie przepraszam, że się rozczarował. Teraz już jestem, wróciłam i w natłoku zajęć codziennych będę się starała nadal tu wpadać.

Tego lata nie próżnowałam, powstało dużo biżuterii, kartki, skrzynki i inne. Niestety nie wszystko a wręcz większość nie zostało sfotografowane :-(

Kilka fotek letniego handmadu:

na początek kartka w podziękowaniu dla wychowaczyni dziecaczków mojej koleżanki; zlecenie brzmiało: kartka z piłką a wykombinoałam coś takiego, co prezentuję niżej. Kartka zapakowana w pudełeczko, wszystko z papier w kolorze ecru, wydrukowana piłka do koszykówki umieszczona na grubym kartonie i przymocowana na taśmie dwustronnej 3D, kwiatki i inne scrapki też umieszczone w forie 3D, wewnątrz tekst z podziękowanie, do którego mieli podpisać się wszyscy uczniowie. I jak to się prezentuje? Dzieciaki i rodzice byli bardzo zadowoleni :-)


W następnym poście pokażę kilka innych rzeczy, które powstały latem.

3 komentarze :

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pozdrawiam ciepło- Novinka :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...