piątek, 20 lipca 2012

Album wędrowny Boei

Boei przygotowała przepiękny wędrownik w edycji zorganizowanej przez Angel. Nadała mu tytuł "Blaski codzienności". Moją codzienność rozświetla moja córcia Alicja i to właśnie o niej jest mój wpis. Wykorzystałam przy nim fotkę Ali, która już co prawda nie jest aktualna, bo sprzed 1,5 roku ale uznałam, że świetnie się do tego wpisu nadaje oraz cytat Ejsmonda:

"Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie."
Przygotowując wpis wykorzystałam m.in: papiery UHK Gallery: Sklepy cynamonowe: Pink Painter - Panna CottaWinter Garden - New Dawn oraz Galeria Rae Zmysłowa i romantyczna; sercową serwetkę przeciętą na połówki Dovecraft Tea Party; stemple: Studio G Alfabet oraz Papermania Urban Stamps Botanical print.

Album już jest w drodze do następnej wędrowniczki :)

Pozdrawiam ciepło i dziękuję za odwiedziny :)

3 komentarze :

  1. Kiedy patrzy się na Twoje prace uśmiech sam się kształtuje na ustach,świat wokół przestaje być ciemny i mroczny i toporny, a gdy w nich gości Alusia to wszystko wokół głośno się śmieje jasnością, ciepłem, pięknem... Cudny wpis!:*

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękny wpis. Masz cudowną córeczkę:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pozdrawiam ciepło- Novinka :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...