niedziela, 22 stycznia 2012

Urodzinowy ateciak

ATC na wyzwanie Scrapujących Polek, temat "Urodziny".
Tło zrobiłam tuszami Distress w kolorze Bundled Sage i Milled Lavender, ostemplowałam je stemplem Viva Decor z kolekcji "Love" tuszem Distress Frayed Burlap. Psiknęłam je również moim domowym glimmer mistem (zrobionym z wody z kropelką barwnika spożywczego oraz dosypanym perłowym cieniem w proszku) czego niestety nie umiem sfotografować :/ Dziewczynka i chłopczyk z kolekcji papierów Primy "Jack&Jill". Ramka z wykrojnika od Sabriny ostemplowana stempelkiem z Szablonetki i pokryta embossingiem na gorąco Rayher w kolorze Opaque. Napis z Lemonade na fragmencie papieru Primy Jack&Jill. Czapeczki, tort i prezent pokryte Glossy Accents. Tusze i glossy ze scrap.com.pl, papiery z Kreatywnego Zakątka a puder do embossingu ze Świata Pasji.


A jak urodzinowy ateciak, to jeszcze wspomnę o urodzinowym candy u Noami :)Dziękuję za odwiedziny, pozdrawiam serdecznie i zapraszam jutro na blog Kreatywnego Pola gdzie zaproponuję Wam nowe wyzwanie :)

4 komentarze :

  1. piekny ten ATCiak juz podziwialam go podczas akceptacji na SP :P :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie to wykombinowałaś!!! to jedyne Primowe papiery , których nie lubie a tu takie pozytywne zaskoczenie hi hi jednak cos sie z nich da zrobić!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pozdrawiam ciepło- Novinka :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...