środa, 27 października 2010

Kartki, kartki, kartki...

Wciąż nie mogę się zebrać by rozpocząć cykl Akcja Święta. Niestety dopadły mnie zdrowote preblemy i póki co nie chcą się ode mnie odczepić :-( Staram się powoli przygotować kilka postów, które z okazji naszej akcji pojawią się na moim blogu ale póki co zapraszam do Siencji i Wioli, które już conieco napisały. Dziewczyny mają konkretne plany działania a ja chyba trochę wyłamię się z naszej trójcy i u mnie będzie plan ogólny i działanie bardziej na żywioł, zobaczymy jak to wyjdzie ;-)

U Siencji przeczytacie już m.in o inspiracjach prezentowych, listach zakupów itd a u Wioli o np harmonogramie działań przedświątecznych.

A u mnie póki co w tzw wolnych chwilach powstają kartki świąteczne. Część z nich powędruje na Bal Charytatywny, o którym przeczytałam u Maknety, część dla osób, które już je u mnie zamówiły, część do Galerii Deobazaar i Unikalni a część oczywiście z życzeniami do kilku moich bliskich. Podobają mi się kartki w klimacie vintage a Wam?


A tu się pochwalę- dwie poniższe kartki zrobiłam z użyciem piewszego (a właściwie dwóch pierwsych) własnoręcznie postarzanego i barwionego herbatą papieru- może to nie jakiś wyczyn ale mi się efekt podoba więc chwalę się ;-)


7 komentarzy :

 1. Śliczne, ale najbardziej te, które sama postarzałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne, zwłaszcza te herbaciane ;) - i te w stylu Vintage też mi się najbardziej podobają. Pozdrawiam. Ewa M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne kartki, jestem pod dużym wrażeniem. Stronkę poleciła mi E.M. Ja też robię takie różne cuda, pozdrawiam Joanna J.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo klimatyczne kartki, podobnie jak pozostałe twoje prace - dopiero tu trafiłam, ale pozwolę sobie zajrzeć jeszcze nie raz;-) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacyjne są te postarzane karteczki! I całość bardzo ładna, dopieszczona:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak już pisałam są rewelacyjne. Fanty doszły, wielkie dzięki

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pozdrawiam ciepło- Novinka :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...